Sist oppdatert: 01.05.2022 – sidene oppdateres fortløpende.

Fransk bulldog valper:

 

Kull 8:

Fransk bulldog valper f. 1 april 2022

4 hanner og 4 tisper

Mor: Zebrasomas Nicoline

Far: Dalstaff’s Black Panter

Kontakt: Kennel Zebrasomas v/Hege Folvik

Mobil: 919 91 373

E-post: Hfolvik@broadpark.no

 

Kull 6 & 7:

Fransk Bulldog valper født 04.04.2022

2 Hanner og 3 Tisper

Far: Zecudas Rebel

Mor: Yoko Z Belwederu

og Fransk Bulldog valper født 10.04.2022

1 Hanne og 2 Tisper

Far: Fontvisho’s Jasmines Ziggy

Mor: Spelmansgårdens Adriana

Kontakt: Kennel Spelmansgården v/ Dicksson, Stephanie Anne Maria

E-post: Stephanie.dicksson@hotmail.se

Mobil: 40087789

 

Kull 5:

Fransk Bulldog valper født 10. mars 2022

3 ledige brindle hanner etter:

Far: Turi’s Little Lion’s Game of Thrones, Birger

Mor: Bullbazar’s Dina’s D-dog, Fibi

Sjekk ingrus:  http://ingrus.net/frbull/en/testmating/155743/161866

Kontakt: Kennel Bullbazar v/Nina Holtar

E-post: nholtar@online.no

Mobil: 928 44 768

 

Kull 4:

Fransk Bulldog valper født 24 mars 2022

2 hanner og 6 tisper  (født naturlig)

Far: Charlie av Selfi The Frenchie

Mor:  Bettybulls Amy Winehouse

Kontakt: Kennel Bettybull v/Monica Sørhage

E-post: monica@kunsthagen.no

Mobil: 417 59 888

 

Kull 3:

Fransk Bulldog valper født 15 feb 2022

2 hanner og 2 tisper

Far: Catamada Dumbo

Mor: Bulldogtoppens Adele

Kontakt: Kennel Bulldogtoppen v/ Marianne Helland

E-post: Mariannehelland@live.no

Mobil: 917 09 134

 

Kull 2:

Fransk Bulldog valper født 7 feb 2022

5 hanner og 3 tisper

Far:  Gyál-Ligeti Nicolaus

Mor: Bulletoppen´s Amazing Elvira

Kontakt: Kennel Bulletoppen v/Sølvi Olsen

E-post: bulletoppen@gmail.com

Mobil: 902 37 759

 

Kull 1:

Fransk Bulldog valper født 9 feb 2022

1 hanne og 1 tispe 

Far:  A`vigdors Lunaire

Mor: Go-lunå’s Luna 

Kontakt: Kennel Go-Lunå v/ Aud Elise Gudmestad

E-post: aud.elise.gudmestad@bondekompaniet.no

Mobil: 476 54 335